Bilsem Özel Ders

Bilsem Özel Ders
17.10.2020
83

Bilsem Özel Ders

BİLSEM açılımı; Bilim ve sanat merkezleri’dir. Bilim ve Sanat Merkezleri örgün eğitimi destekleyici bir eğitimi vardır. Yani, özel yetenekli öğrencilerin sahip olduğu potansiyeli değerlendirmek üzere onlara özel müfredatlar hazırlayan destekleyici eğitim kurumudur. Bu yüzden Bilsem’e yerleştirilme hakkı kazanan öğrenciler, örgün eğitim saatleri (okul saatleri) dışında Bilim ve Sanat Merkezlerinde özel eğitimler almaktadırlar. Bilim ve Sanat Merkezleri’ne 1, 2 ve 3. sınıf öğrencileri kabul edilmektedir. Özel yetenekli öğrencilerin sahip olduğu potansiyeli keşfetmek içi BİLSEM sınavına girmesi gerekir. Özel yetenekli öğrencilerin birçoğu sınav başarısı ve soru farklılıklarından dolayı BİLSEM Sınavında başarı gösterememekte. BİLSEM Sınavında başarı sağlamak için BİLSEM Özel Ders ile hazırlanmasını tavsiye ederim. Bilsem Özel Ders ile çocuğunuzun sahip olduğu potansiyeli ortaya çıkarın.

BİLSEM Yetenek Alanları

Özel yetenekli öğrencilerin sahip oldukları bireysel yetenekler resim, müzik ve genel zihinsel yetenek şeklinde yetenek alanı olarak belirlemiştir. Bir öğrenci için en fazla 2 yetenek alanı seçilebilecek. Bir öğrenci için en fazla 2 yetenek alanında sınava aday gösterilebilir. Bilsem Özel Ders alarak çocuğunuzu BİLSEM Sınavına hazırlayın. BİLSEM özel ders alarak çocuğunuzun uzman öğretmen eşliğinde sınava hazırlayarak potansiyelini fark edin.

Dersler Nasıl İşleniyor?

Dersler öğrencinin evinde, ofisimizde veya onun kendisini mutlu hissettiği mekanda işlenmektedir. İlkokul Birinci-ikinci-üçüncü Sınıf Bilsem Özel Ders aldığınızda bir seansı 60-80 dakikadır. 60-80 dakika 5 yıllık tecrübemizle öğrencinin derse hakimiyetinin en yoğun yaşandığı süredir.  İlk ders öğrenci hakkında fikir sahibi olabilme açısından çok önemlidir.  Eğitim koçluğu sertifikasını da 120 saat eğitim alarak tamamlamış bulunmaktayım. Öğrencinizin gelişimine katkıda bulunmak bana ayrı bir heyecan katmaktadır. Bilsem Özel Ders alarak öğrencilerinizin potansiyellerini geliştirelim.

İlkokul Birinci-ikinci-üçüncü Sınıf BİLSEM Özel Derslerim genelde Halkalı, Bakırköy, Başakşehir, Nişantaşı, Bahçelievler taraflarındadır. Ayrıca Güneşli Nurol Park’ta bulunan ofisimizde de ders verilmektedir. Fakat  İstanbul Avrupa yakasında nerede olursanız olun müsaitlik durumuna göre tanışmak ve ilk dersi yapmak isterim. Eğer öğrenci ve Aile istekliyse, yer seçimi yapmadan derslere geliyorum.

Daha Detaylı Bilgi Ve İletişim İçin Tıklayınız 

Ayrıca Yine Bizim Sitemiz olan Keyifli Matematik sitemizden de Bilgi Alabilirsiniz.

Özel Ders Başvuru Formu

  ETİKETLER: ,
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  İlkokul Özel Ders
  İlkokul Özel Ders
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?