İlkokul Sosyal Bilgiler Özel Ders

İlkokul Sosyal Bilgiler Özel Ders
22.10.2020
30

İlkokul Sosyal Bilgiler Özel Ders

İlkokul Sosyal Bilgiler dersi dördüncü sınıf itibari ile Hayat Bilgisi dersi yerine Sosyal Bilgiler dersi yer alır.  Sosyal bilgiler ders kazanımları çocuğun içinde bulunduğu toplumsal yaşamla çok yakından ilgilidir. Çocuk Sosyal bilgiler dersi ile yaşadığı toplumsal çevresini; geçmişi, bugünü ve geleceği ile yakından tanıma olanağını bulur. Sosyal bilgiler dersi sınıf ortamıyla sınırlandırıldığında öğrenciler toplumu tanıma ve gözleme olanağı bulamazlar. Sosyal bilgiler dersi geniş tabanlı bir ders olduğu için ilkokul seviyesinde kazanımları tam olarak alması gerekir. Sosyal bilgiler dersinin kazanımlarını özel ders ile pekiştirme olanağı sağlar. Tarih ve Çoğrafya derslerin temelini oluşturan Sosyal Bilgiler dersi öğrencinin okul hayatı boyunca karşılaşacağı derslerdir. Akademik ve sosyal olarak başarılı bir öğrenci için Sosyal bilgiler özel ders almanızı tavsiye ederim.

 

Öğrencinin Sosyal Yönden Gelişmesi

İlkokul Sosyal Bilgiler Dersi çocuğun, içinde yaşadığı toplumu ve yaşamı ele alan bir ders olduğundan bu derste toplumsal ve kültürel kaynakların kullanımı önemlidir. Sosyal bilgiler dersin temel amacı demokratik bir toplum için iyi vatandaşı yetiştirmek olarak kabul edilir. Sosyal bilgiler özel ders alarak toplumsal değerlere sahip bir bireyin yetişmesine katkı sağlanır. Akademik olarak başarılı toplumsal değerlere sahip eğitim ve yaşam başarısına sahip bireyler yetiştirmek için sosyal bilgiler dersinde özel ders almanızı tavsiye ederim.

Sosyal Bilgiler dersinde Özel Ders aldığınızda çocuklarınızdaki gelişimi kolaylıkla fark edeceksiniz.

Dersler Nasıl İşleniyor?

Dersler öğrencinin evinde, ofisimizde veya onun kendisini mutlu hissettiği mekanda işlenmektedir. İlkokul Dördüncü Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi aldığınızda bir seans i s 60-80 dakikadır. 60-80 dakika 5 yıllık tecrübemizle öğrencinin derse hakimiyetinin en yoğun yaşandığı süredir.  İlk ders öğrenci hakkında fikir sahibi olabilme açısından çok önemlidir. Eğitim koçluğu sertifikasını da 120 saat eğitim alarak tamamlamış bulunmaktayım. Öğrencinizin gelişimine katkıda bulunmak bana ayrı bir heyecan katmaktadır. İlkokul Sosyal Bilgiler Özel Ders alarak öğrencilerinizi emin ellere teslim ettiğinizden emin olunuz.

İlkokul Dördüncü Sınıf Sosyal Özel Derslerim genelde Halkalı, Bakırköy, Güneşli, Başakşehir, Nişantaşı, Bahçelievler taraflarındadır. Ayrıca Güneşli Nurol Park’ta bulunan ofisimizde de ders verilmektedir. Fakat  İstanbul Avrupa yakasında nerede olursanız olun müsaitlik durumuna göre tanışmak ve ilk dersi yapmak isterim. Eğer öğrenci ve Aile istekliyse, yer seçimi yapmadan derslere geliyorum.

Diğer derslerimize göz atmak için Dersler menüsüne tıklayabilirsiniz.

Özel Ders Başvuru Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  İlkokul Özel Ders
  İlkokul Özel Ders
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?