İlkokul Türkçe Özel Ders

İlkokul Türkçe Özel Ders
17.10.2020
79

İlkokul Türkçe Özel Ders

5 yıldır özel okul ve özel ders sektöründe öğrencilerimle birlikteyim. Öğrencilerimle ilk derste onların eksiklerini tespit edip öğrenci koçluğu ile öğrencilerime özel çalışma programı hazırlıyorum. Bu bağlamda öğrencilerimle çalışırken öğrencilere rehberlik edip okul hayatlarına olumlu izler bırakıyorum. İlkokul Türkçe Özel Ders ile Muhammed Resul hocadan ders alarak akademik olarak fark yaratın. Özellikle okuduğunu anlama, cümlede anlam, kelimede anlam ve ilkokul mantık muhakeme sorularında profesyonel hizmet vermekteyim.

Okuma Yazma

Okuma Yazma dersi Türkçe dersinde ayrı tutarak 1. Sınıf ilk Okuma Yazma ve yetişkin Okuma yazma dersleri olarak farklı bir ders olarak verilmektedir.

İlkokulda Türkçe dersleri

İlkokulda Türkçe dersi Tematik yaklaşım ile verilmektedir. İlkokul Türkçe Dersi Öğretim Programı’nın uygulanması sürecinde her sınıf düzeyinde 8 tema işlenmesi gerekiyor. Bu temalardan; “Erdemler”, “Millî Kültürümüz”, “Millî Mücadele ve Atatürk” temalarının her sınıf
düzeyinde işlenmesi zorunludur. Diğer 5 tema ise yayın evleri bağlı olarak değişiklik gösterir. Okuma metinleri ve metin etkinlikleri ile derler işlenir. İlkokul Türkçe takviye dersler ile konuların pekişmesini sağlanır. Okuduğunu anlama ve dilbilgisi konularında Temel oluşturan İlkokul Türkçe takviye dersler ile okul hayatında akademik olarak önde başlayın.

İlkokul Türkçe Özel Ders Kelime Dağarcığı

Kelime dağarcığı çocukların sözlü ve yazılı dil becerileri üzerindeki önemi büyüktür. İlkokulda kazanılan bilgiler hayat boyu kalıcı olur. İlkokulda Kelime Dağarcığı gelişen bir öğrenci hızlı okuma ve okuduğunu anlamda fark yaratır. Kelime Dağarcığı sadece Türkçe dersi için düşünmeyelim tüm derslerde hata günlük yaşamı için bir öğrenci için çok önemlidir. Kelime Dağarcığı gelişmiş olan bir öğrenci kendini ifade etmede, anlamada ve yorumlamada fark yaratır.

İlkokul Türkçe takviye derslerde öğrencilerin kelime dağarcığı geliştirecek etkinlikler yaparak bütüncül bir başarı yakalarız. Her yaşta kelime dağarcığı gelişir. Ancak ilkokul döneminde edinilen sözcük dağarcığının zenginliği, ileriki yaşlarda  yeni sözcükler öğrenmeyi kolaylaştırır.

Dersler Nerede ve Nasıl İşleniyor?

Dersler öğrencinin evinde, ofisimizde veya onun kendisini mutlu hissettiği mekanda işlenmektedir. İlkokul Birinci-ikinci-üçüncü-Dördüncü Sınıf Matematik Dersi aldığınızda bir seansis 60-80 dakikadır. 60-80 dakika 5 yıllık tecrübemizle öğrencinin derse hakimiyetinin en yoğun yaşandığı süredir.

Bilgi ve İletişim İçin Tıklayınız

Ayrıca Yine bizim sitemiz olan Keyifli matematiği ziyaret edebilirsiniz

Özel Ders Başvuru Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  İlkokul Özel Ders
  İlkokul Özel Ders
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?