İlkokul Matematik Özel Ders

İlkokul Matematik Özel Ders
17.10.2020
94

İlkokul Matematik Özel Ders

İlkokul Matematik Özel Ders ile matematik dersinin temellerin oluştuğu ilköğretim öğrencileri için bu dönem çok önemlidir. Matematik takviye dersler ile Matematiksel okuryazarlık becerilerini geliştirebilecek ve etkin bir şekilde kullanabilecektir. Matematiksel kavramları anlayabilecek, bu kavramları günlük hayatta kullanabilecektir. Problem çözme sürecinde kendi düşünce ve akıl yürütmelerini rahatlıkla ifade edebilecek, başkalarının matematiksel akıl yürütmelerindeki eksiklikleri veya boşlukları görebilecektir.

Öğrencinin Analitik Yönden Gelişmesi

İlkokul Matematik Özel Ders Öğretim Programı; Sayılar ve İşlemler, Geometri, Ölçme ve Veri İşleme olmak üzere dört öğrenme alanından oluşmaktadır.  Öğrencinin Analitik yönden gelişe bilmesi için farklı bakış açısı kazanmaları gerekir. Matematik takviye dersler ile üst bilişsel bilgi ve becerilerini geliştirebilecek, kendi öğrenme süreçlerini bilinçli biçimde yönetebilecektir.  Tahmin etme ve zihinden işlem yapma becerilerini etkin bir şekilde kullanabilecektir.  Kavramları farklı temsil biçimleri ile ifade edebilecektir. Matematiği öğrenmede deneyimleriyle matematiğe yönelik olumlu tutum geliştirerek matematiksel problemlere öz güvenli bir yaklaşım geliştirecektir.  Sistemli, dikkatli, sabırlı ve sorumlu olma özelliklerini geliştire bilecektir.

Matematik Özel Ders aldığınızda çocuklarınızdaki gelişimi kolaylıkla fark edeceksiniz.

Dersler Nasıl İşleniyor?

İlkokul Matematik Özel Ders öğrencinin evinde, ofisimizde veya onun kendisini mutlu hissettiği mekanda işlenmektedir. İlkokul Birinci-ikinci-üçüncü-Dördüncü Sınıf Matematik Dersi aldığınızda bir seans i s 60-80 dakikadır. 60-80 dakika 5 yıllık tecrübemizle öğrencinin derse hakimiyetinin en yoğun yaşandığı süredir.  İlk ders öğrenci hakkında fikir sahibi olabilme açısından çok önemlidir. Bazı hocalar öğrenciyi görmeden onunla ders işlemeden sizlere bir takım sözler veriyorsa bu eğitimcilerden uzak durmanızı tavsiye ederim. Hatta Matematik Özel Dersleri basite alıp bütün derslerden destek veren eğitimcilerden de uzak durunuz.  Eğitim koçluğu sertifikasını da 120 saat eğitim alarak tamamlamış bulunmaktayım. Öğrencinizin gelişimine katkıda bulunmak bana ayrı bir heyecan katmaktadır. Matematik Özel Ders alarak öğrencilerinizi emin ellere teslim ettiğinizden emin olunuz.

İlkokul Birinci-ikinci-üçüncü-Dördüncü Sınıf Matematik Özel Derslerim genelde Halkalı, Bakırköy, Başakşehir, Nişantaşı, Bahçelievler taraflarındadır. Ayrıca Güneşli Nurol Park’ta bulunan ofisimizde de ders verilmektedir. Fakat  İstanbul Avrupa yakasında nerede olursanız olun müsaitlik durumuna göre tanışmak ve ilk dersi yapmak isterim. Eğer öğrenci ve Aile istekliyse, yer seçimi yapmadan derslere geliyorum.

Bilgi ve İletişim İçin Tıklayınız

Ayrıca Yine bizim sitemiz olan Keyifli matematiği ziyaret edebilirsiniz

Özel Ders Başvuru Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  İlkokul Özel Ders
  İlkokul Özel Ders
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?