İlkokul İkinci Sınıf Matematik Özel Ders

İlkokul İkinci Sınıf Matematik Özel Ders
30.10.2020
70

İlkokul İkinci Sınıf Matematik Özel Ders

Matematik dersi birçok öğrencinin zorlandığı derslerin başında geliyor. Öğrencilerin matematik dersinde zorlanmamaları için ilkokulda matematik temelinin sağlam olması gerekir. Matematik dersi pek çok öğrencinin geleceğini etkiliyor. Özellikle matematik temeli sağlam olmayan öğrencilerde sınavlarda başarısız oluyorlar. İlkokulda verilen eğitim büyük ölçüde yeterli gelmiyor. İlkokul öğrenciler sınıf ortamında anlamadıkları konuları dile getirmiyorlar. Bu nedenle öğrencilerin ekstradan matematik özel ders almaları gerekebiliyor. Matematik dersinde sıkıntı yaşayan öğrenciler için İlkokul İkinci Sınıf Matematik Özel Ders veriyoruz. Ortaokul, lise ve üniversite hayatlarında akademik başarı sağlamak için ilkokul özel dersi tavsiye ediyoruz.

Matematik Dersinin İşleyişi

Matematik özel ders almak isteyen öğrenciler için ilk ders bizim için çok önemlidir. Öğrencinin eksikliklerini görüp konu eksiğini belirleyip eksikliklerine göre plan yapıp derslerimizi işleriz. Özel dersleri genellikle öğrencilerin evlerinde veriyoruz ayrıca Basın ekspres Nurolpark sitesinde bulunan özel ders ofisimizde de derslerimizi yapma imkanımız vardır. Ders saatlerini öğrencinin okul saati dışında öğrencin müsait olduğu saati belirliyerek öğrencinin adresine giderek birebir matematik dersini almalarını sağlıyoruz. İlk derste öğrencinin akademik durumunu anlayarak onun seviyesine uygun olacak şekilde matematik dersinin planlamasını yapıyoruz. Devamında da istenilen süre kadar matematik dersinin verilmesini sağlıyoruz. Ders sırasında konu anlatımı ve konuya bağlı olarak örnek soru çözümleri yapıyoruz.
Birebir ilkokul 2. sınıf özel ders matematik ve online olarak da ders veriyoruz. Birebir ya da online olarak verdiğimiz matematik derslerimiz seanslar halinde oluyor ve bu seanslar genellikle 60 ya da 80 dakika gibi sürelerde gerçekleşiyor.

İlkokul İçin Verilen Özel Matematik Dersinin Türleri

İlkokul matematik dersi sarmal eğitim programına göre ilerlemektedir. 1. Sınıfta toplam ve çıkarma işlemleri öğretilirken 2. Sınıf matematik kazanımları daha genişler. İki basamaklı sayıları okuma, sayı basamakları, dört işlem beceresi konuları yer alır. İlkokul için 5 yıllık deneyim ile verdiğimiz bu özel dersler öğrencilerin ihtiyaçlarına bağlı olarak farklı türlerde olabiliyor. Amacımız öğrencimizin matematik dersini sevdirerek yapmaktır.

Öğrencilerin, yeni nesil sorulara hazırlıklı olmasını sağlayarak başarılı bir okul hayatına hazırlıyoruz. Öğrencimiz ilkokuldan başlayarak tüm okul hayatında başarılı oluyor. Öğrenciler okul hayatı boyunca birçok sınava girecekler ve bu sınavlarda müfredatın en ince detayları soruluyor okul da gördükleri matematik yetersiz kalabiliyor. Böylece matematik özel ders alan öğrencilerin okul notlarını yükseltmesinin yanında bu sınavlarda da başarılı olmaları sağlanıyor.

Matematik Özel Dersinin Sağladığı Faydalar

Deneyimli sınıf öğretmenleri aracılığıyla verdiğimiz özel ders matematik eğitimi öğrencilere pek çok fayda sağlıyor.
Bu faydalar arasında şunlar yer alıyor;

• Takviye dersler sayesinde matematik dersindeki eksiklerini tamamlıyorlar.
• Derslerimiz sayesinde farklı soru tarzları ile matematik sorularını anlamasını ve daha hızlı çözmesini sağlıyor.

Tüm bunlar dışında ders sırasında anlamadıkları konuları sorarak eksiklerinin anında giderilmesi yararını elde ediyorlar.İlkokul özel derslerimizi incelemek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Özel Ders Başvuru Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  İlkokul Özel Ders
  İlkokul Özel Ders
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?