İlkokul 3.Sınıf Özel Ders

İlkokul 3.Sınıf Özel Ders
20.02.2021
2

İlkokul 3.Sınıf Özel Ders

İlkokul 3.Sınıf özel ders, birebir özel ders ve 3/ 5 kişilik grup şeklinde verilmektedir.

İlkokul 3.Sınıfta öğrencilerin için kritik bir önemi vardır. Matematik dersinde 4 işlemin tamamı işlenmekte bunla birlikte problemler konusu ile sadece öğrencin 4 işlem becerisi istenmez bununla birlikte okuduğu bir cümlede anlama ve çözmesi istenmekte. Okuduğunu anlama Türkçe dersinin alt başlığı bu örnekten yola çıkarak disiplinler arası bağlantıyı görebiliriz. Tüm derler bir kompozisyon örneği gibi bir birleri ile bağlantılı şeklinde olduğunu bir kez daha altını çizmek isterim. Bütüncül bir şekilde ilkokul 3. Sınıf özel ders başarısı için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

İlkokul 3. Sınıfta bulunan bir öğrenci dakikada 80 ile 90 kelime okumalıdır. Öğrencinin zorlandığı ödevler birlikte yapılmalı, kendi yapabileceği ödevleri öğrenci tek yapması oldukça önemlidir. Eksikleri olan veya daha başarılı olmak isteyen öğrencilerin 3. Sınıf özel ders almalarında fayda vardır. İlkokul öğrencileri desteklenirse çok daha başarılı sonuçlar elde edilebilir.

İlkokul 3. Sınıf için birebir ve küçük gruplar şeklinde (3/5) derslerimiz bulunmaktadır.  Özel derslerimiz tercübeli sınıf öğretmenlerimiz tarafında verilmektedir.

İlkokul 3.Sınıf İçin Verdiğimiz Derler

 İlkokul 3. Sınıf öğrencilerimizin eksiklerini tespit ederek alanında uzman tercübeli sınıf öğretmenlerimiz tarafında verilmektedir.

  • Okuduğunu anlam
  • Güzel yazı yazma
  • Sınıf matematik
  • Materyallerle matematik
  • İngilizce
  • Fen bilimleri
  • Wedo 2.0 Robotik kodlama
  • Kodlama eğitimi
  • BİLSEM özel ders

İlkokul 3.Sınıf Özel Ders

3.sınıf özel derslerimiz sınıf öğretmenleri tarafında verilmektedir. Öğrencinin eksik olduğu derslerden birebir istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz. Öğrencinin durumuna göre hafta 1 veya 2 ders şeklinde planlanmaktadır. Derslerimiz öğrencinin evinde veya ofisimizde verilmektedir.

Özel derslerimiz 40 dakika ders, 10 dakika ara 40 dakika toplamda 80 dakika şeklinde işlenmektedir.

İlkokul 3.Sınıf özel online özel ders sistemi ile istediğiniz il ve ilçeden birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

Diğer derslerimizi incelemek için bu bağlantıya tıklayarak detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
İlkokul Özel Ders
İlkokul Özel Ders
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?